Teadaanne seoses kevadise Öörännakuga!

Kallid öörännakulised!

 

Veel kaks nädalat tagasi olime kindlad, et kevadine Öörännak saab toimuda planeeritust kuu aega hiljem. Paraku tänases olukorras, kus eriolukorra tõttu rakendatakse aina karmimaid meetmeid, peame raske südamega vastu võtma otsuse, millega lükkame 21. Öörännaku sügisesse.

 

Jälgides ekspertide hinnanguid ning maailmas toimuvat, on oht, et eriolukord kestab riigis planeeritust kauem ning suured rahvakogunemised ürituste näol on nähtavasti keelatud veel mitu kuud. Samuti ei soovi me ohtu panna ühegi osaleja tervist. Lisaks eriolukorrast tingitud piirangute tõttu pole korraldusmeeskonnal võimalik saavutada mai lõpuks ürituse kvaliteeti, mida sooviksime. Loodame teie kõigi mõistvale suhtumisele antud olukorras!

 

21. Öörännaku uued kuupäevad on 19.-20. september ning see toimub Kõrvemaal. Kõik, kes on tänaseks juba registreerinud ning pileti ostnud, saavad antud pääset kasutada kuni 1. maini 2021. Täpsem info registreerimise ümbervormistamise kohta on saadetud meeskonna esindaja e-meilile.

______________________________________________________________________________________________________________

Et siiski teie ellu pärast eriolukorra lõppu veidi vaheldust tuua, oleme välja töötamas Öörännaku ERIMÄNGU, millest on võimalik osa võtta individuaalselt ning selle läbimiseks on aega üks kuu. Täpsem info erimängu kohta on peagi tulekul meie koduleheküljel www.adasti.eu ja Facebookis.

______________________________________________________________________________________________________________

Hoidke ennast ja olge terved!