Teadaanne seoses sügisese Öörännakuga!

Hea Öörännakuline!

 

Oleme korraldusmeeskonnaga oodanud käesolevat sügist, et üle pika aja teieni taas tuua üks meeldejääv Öörännaku elamus ning teinud kõik endast oleneva, et üritus toimuda saaks.


Paraku on tänaseks kätte jõudnud situatsioon, kus olemasolevate piirangutega pole meil võimalik soovitud teenust pakkuda. Taolistes tingimustes korraldatud üritus pole elamus, mille soovime teieni tuua ning usume, et ka teie ootused erineksid pakutavast.
Lisaks lähtudes tänastest Terviseameti prognoosidest, kus sügise alguseks on oodata aina suuremaid nakatumisnäitajaid, peame esikohale seadma iga osaleja heaolu ja tervise. Samuti soovime omalt poolt panuse anda elutähtsate teenuste kättesaadavusele ning loodame, et aja möödudes leitakse paremaid viise viiruse leviku takistamiseks.

 

Eelnevalt välja toodud asjaolude tõttu peame suure kurbusega teatama, et sügisene Öörännak lükkub taas edasi.


22. Öörännaku uued kuupäevad on 1.-2. oktoober 2022 ning see toimub Pärnumaal.

 

Mis saab soetatud piletitest?


Kõikide tänaseks pileti ostnud meeskondade registreering jääb kehtima ka uuel Öörännakul 1.-2. oktoobril 2022. Kui antud kuupäevadel pole teil siiski võimalik üritusest osa võtta, saame pakkuda arvega samas vääringus Öörännaku kinkekaarti või raha tagastust. Täpsem info registreerimise ümbervormistamise kohta saadetakse meeskonna esindaja e-meilile.

 

Oleme väga tänulikud, kui jääte meiega ja olete valmis osalema 2022 toimuval üritusel. Teie meeskonnal on võimalik ilma lisatasudeta osalejate andmeid muuta kuni ürituse toimumiseni. Samuti jäävad kehtima kõik lisateenused (majutus, toitlustus, parkimine).

 

 

Lisaküsimuste korral palume pöörduda e-meilil info@adasti.eu.

Loodame teie meeskonna mõistvale suhtumisele antud olukorras ning olge terved!