UUS ÖÖRÄNNAK

     
 


 
   


Öörännak 7.-8. oktoober 2017 

16.  Öörännaku rajad toovad Teid tagasi kaunitele Lõuna-Eesti aladele, mis algavad Tartumaa Tervisespordikesuses. Tulevasel rännakul on võimalik valida kahe erineva pikkusega raja vahel – ~19km ja ~29km, mis kulgevad mööda huvitavaid matka- ja kruusateid, juhatades erinevate tegevuspunktideni. 

Rännaku alguses selguv legend seab osalejale missiooni mängu läbimiseks, tutvustades selle tegevuspaiku, rajavalikut ja info kogumise vajalikkust. 

Kuueteistkümnendal Öörännakul on võimalik oma meeskonnale punkte koguda viiel erineval moel. 

  • Raja ümbrusesse on peidetud teatud arv kontrollpunkte, mis sõltuvalt oma paiknevuse keerukusele  on jaotatud kolme klassi – nende leidmisel kasvab vastav punktiskoor oma meeskonnale.
  • Lisaks on orienteerumisoskusi tarvis mängupunktide leidmisel. Mängupunkti ülesannete lahendamine annab võimaluse kasutada oma nutikust ja meeskonnatöö oskust ning ühtlasi suurendada punktiskoori. 
  • Koos Öörännaku legendiga selguvad osalejale võtmeküsimused, millele tuleb mängu lõpuks vastused leida. Lahenduse andvad faktid on paelutud legendi ja mängupunktide ülesannetesse.
  • Läbides raja võimalikult kiiresti, on võimalik teenida ajapunkte, sest teele minnes hakkab meeskonnal tiksuma iga viieteistkümne minuti tagant üks miinuspunkt etteantud maksimaalsest ajalisest punktisummast.

Metsarajad ootavad kõiki, kes soovivad argipäevale vaheldust ning meeldejääva nädalavahetuse veetmist koos kaaslastega öises metsas. Rännak ühendab endas nii spordi kui ka meelelahutuse, pakkudes samaaegselt võimalust kehastuda nii Öörännaku legendi osalisteks kui ka panna proovile enda orienteerumisoskused, mõtteteravus ning täpsus erinevate ülesannete lahendamisel mängupunktides.

Pärast rännakut on võimalik Tartumaa Tervisespordikeskuses nautida saunamõnusid, majutust ning toekat kehakinnitust.

Enne meeskonna registreerimist palume arusaamatuste vältimiseks tutvuda Öörännaku reeglite ja tingimustega ning ohutusjuhendiga.

Meeskonnale nime valides soovitame tutvuda varasemalt kasutusel olnud meeskonnanimedega korduste vältimiseks.

 

 

11111