ÖÖRÄNNAK 17

     
 


 
   

Öörännak 5. - 6. mai 2018 

17. Öörännak on selleks korraks lõppenud. Täname kõiki osalejaid tulemast ning loodame, et saime teile pakkuda meeldejääva elamuse.

Öörännaku tulemused avalikustatakse 23. mail 2018 koos ülevaatliku punktisüsteemiga.

Kevadise Öörännaku rajad tõid Teid kaunitele Kõrvemaa aladele, mis algasid Kõrvemaa Matka ja Suusakeskusest. Võimalik oli valida kahe erineva pikkusega raja vahel – ~19km ja ~29km.

 

Mida uut tõi kevadine Öörännak? 

Kevadisel rännakul oli uue formaadi osana välja toodud tehingumäng, mis võimaldas meeskondadel omavahelist kommunikatsiooni elavdada ning säilitada võistluspinget terveks ööks. Tarvis läks nii õnne kui ka strateegiat, et oma tiimi punktiskoori suurendada. Kasuks tulid läbirääkimisoskused, et teiste võistkondadega tehinguid sõlmida ning järjekindlus, mille abil plaan ellu viia. 

Lisaks olid uue Öörännaku rajad üles ehitatud kahesuunaliselt – lühikese ja pika raja meeskonnad läbisid teekonna vastupidises suunas. Antud lahendus võimaldas jälgi segada kontrollpunktide otsimisel, samuti vähendas koormust mängupunktides. 

 

Metsarajad ootavad kõiki, kes soovivad argipäevale vaheldust ning meeldejääva nädalavahetuse veetmist koos kaaslastega öises metsas. Rännak ühendab endas nii spordi kui ka meelelahutuse, pakkudes samaaegselt võimalust kehastuda nii Öörännaku legendi osalisteks kui ka panna proovile enda orienteerumisoskused, mõtteteravus ning täpsus erinevate ülesannete lahendamisel mängupunktides.

 

 

11111