UUS ÖÖRÄNNAK

     
 


 
   

 Öörännak 5. - 6. mai 2018 

Registreerumine kevdisele Öörännakule on avatud! 

Uue Öörännaku rajad toovad Teid tagasi kaunitele Kõrvemaa aladele, mis algavad Kõrvemaa Matka ja Suusakeskusest. Tulevasel rännakul on võimalik valida kahe erineva pikkusega raja vahel – ~19km ja ~29km. 

 

Mida uut toob kevadine Öörännak? 

Tulevasel rännakul on uue formaadi osana välja toodud tehingumäng, mis võimaldab meeskondadel omavahelist kommunikatsiooni elavdada ning säilitada võistluspinget terveks ööks. Tarvis läheb nii õnne kui ka strateegiat, et oma tiimi punktiskoori suurendada. Kasuks tulevad läbirääkimisoskused, et teiste võistkondadega tehinguid sõlmida ning järjekindlus, mille abil plaan ellu viia. 

Lisaks on uue Öörännaku rajad üles ehitatud kahesuunaliselt – lühikese ja pika raja meeskonnad läbivad teekonna vastupidises suunas. Antud lahendus võimaldab jälgi segada kontrollpunktide otsimisel, samuti vähendab koormust mängupunktides. 


Metsarajad ootavad kõiki, kes soovivad argipäevale vaheldust ning meeldejääva nädalavahetuse veetmist koos kaaslastega öises metsas. Rännak ühendab endas nii spordi kui ka meelelahutuse, pakkudes samaaegselt võimalust kehastuda nii Öörännaku legendi osalisteks kui ka panna proovile enda orienteerumisoskused, mõtteteravus ning täpsus erinevate ülesannete lahendamisel mängupunktides.

 

Pärast rännakut on võimalik Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuses nautida saunamõnusid, majutust ning toekat kehakinnitust.

Enne meeskonna registreerimist palume arusaamatuste vältimiseks tutvuda Öörännaku reeglite ja tingimustega ning ohutusjuhendiga.

Meeskonnale nime valides soovitame tutvuda varasemalt kasutusel olnud meeskonnanimedega korduste vältimiseks. 

 

11111