ÖÖRÄNNAK 20

     


 
   

k kkk

Öörännak 12.-13. oktoober 2019

Juubeli Öörännaku rajad toovad Teid seekord tagasi kaunitele Kõrvemaa aladele, mis algavad Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest. Tulevasel rännakul on võimalik valida kahe erineva pikkusega raja vahel – ~19km ja ~29km.

Milliseid täiendusi kogete sügisesel Öörännakul?

Täiendatakse kõiki mänguosasid, et erinevad sihtgrupid leiaksid endale meelepäraseima viisi üritusest maksimumi võtmiseks. Kombineeritakse mängupunktiülesannete keerukust, et ajendada meeskondi esitama oma lahenduskäike. Kontrollpunkte rikastatakse huvitavamate asukohtadega, et nende otsimine oleks kaasahaaravam. Samuti täiendatakse nii tehingumängu kui ka üleüldist punktisüsteemi. Ning otseloomulikult on teid ootamas uus ja põnev rada!


Metsarajad ootavad kõiki, kes soovivad argipäevale vaheldust ning meeldejääva nädalavahetuse veetmist koos kaaslastega öises metsas. Rännak ühendab endas nii spordi kui ka meelelahutuse, pakkudes samaaegselt võimalust kehastuda nii Öörännaku legendi osalisteks kui ka panna proovile enda orienteerumisoskused, mõtteteravus ning täpsus erinevate ülesannete lahendamisel mängupunktides.

 

 

11111