KKK

   


 

1. Kuidas registreeruda Öörännakule?

Registreerimisvormi leiad ülemisest menüüribast. Kliki REGISTREERIMINE, täida ära vajalikud vormid ning Teie andmed saadetakse meie andmebaasi. Arve saadetakse Teie e-mailile 3 tööpäeva jooksul ning selle tasumiseks on aega 7 päeva alates Öörännakule registreerumise kuupäevast. Peale arve tasumist tuleb Teie e-mailile 3 tööpäeva jooksul Öörännakule registreerumise kinnituskiri. Ülejäänud infoga hoitakse Teie meeskonda kursis juba läbi e-maili saabuvate infokirjade.

 

2. Kuidas kasutada kinkekaardi soodustust?

Kinkekaardi olemasolu puhul tuleb samuti kirjutada sellel olev kood kinkekaardi taga olevasse lahtrisse, mis asub registreerimisvormis. Kinkekaardiga saab tasuda Öörännaku osalustasu ja lisateeuste (toitlustus, majutus, saun, parkimine) eest. Kui pääsme(te) väärtus ületab kinkekaardi oma, saab puudjääva osa tasuda ülekandega arve alusel. Kui pääsme(te) maksumus on kinkekaardi omast väiksem, siis vaheraha ei tagastata. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu. 

 

3. Oleme registreerunud enda meeskonna Öörännakule, kuid soovime lisada juurde või vahetada olemasolevaid liikmeid. Kas see on võimalik?

Jah, see on võimalik! Olemasolevate liikmete vahetamiseks tuleb saata meile e-mailile kiri. Kirjas tuleb ära märkida enda meeskonnanimi, väljavahetatava liikme ees- ja perekonnanimi ning uue meeskonnaliikme andmed (ees- ja perekonnanimi, sünniaasta/kuu/kuupäev). Liikme ümber vahetamine on kuni 25.04.2021 tasuta. Alates 26.04.2021 on meeskonnaandmete muutmine tasuga 5 €. Liikme(te) juurde lisamine on tasuta.

Uue liikme juurde lisamisel tuleb saata meile e-mailile kiri koos enda meeskonnanime ja uue liikme andmetega (ees- ja perekonnanimi, sünniaasta/kuu/kuupäev). Uue liikme kohta saadetakse Teie e-mailile lisaarve. Liikmetasu jääb samasse hinnaklassi, millega Teie meeskond registreerus alguses Öörännakule. Samuti võetakse tema puhul arvesse samad soodustused. Soodusflaieri koodi ei ole enam kirjas vaja uuesti välja tuua.

Kui mõni liige ei saa Öörännakul siiski osaleda ning talle ei suudeta asendajat leida, siis osalustasu ei tagastata.

 

4. Kas rada on võimalik vahetada, kui olen juba registreerunud Öörännakule?

Jah, rada on võimalik vahetada juhul, kui rajal olevate meeskondade arv ei ole jõudnud maksimumpiirini.

Raja marsruudi vahetamiseks tuleb saata meile e-mailile sellekohane teade. Sinise raja punase vastu vahetamisel tuleb tasuda lisaarve. Osalustasu hinda arvestatakse selle hinnaklassi põhjal, millega Teie meeskond registreerus Öörännakule.

Marsruudi vahetamisel sinise (lühema) vastu osalustasu ei tagastata.

 

5. Registreerusime Öörännakule ning oleme tasunud arve, kuid avastasime, et meie meeskond ei saa siiski osaleda. Kas osalustasu tagastatakse?

Ei, osalustasu ei tagastata.

Esimese võimalusena pakume alati ümber vahetada enda meeskonnaliikmed. Soovi korral saab vahetada ka meeskonnanime ja rada.

Juhul, kui peaks puhkema uus COVID 19 viiruselaine ning kehtivaid piiranguid karmistatakse, mille tõttu üritus ei saaks toimuda, kantakse registreering automaatselt sügisesele Öörännakule 2021 või asendadakse pilet soovi korral samaväärse Öörännaku kinkekaardiga. Sellega tagatakse osalustasu garantii.

 

OSALEMINE ÖÖRÄNNAKUL

6. Mida sisaldab osavõtutasu?

Osavõtutasu sisaldab iga-aastaselt vastuvõttu puhketerritooriumil koos sooja olenguruumiga.

Osalejale kaasaantava varustuse hulka kuulub põhikaart, abikaart ja legend ja selle küsimused, mängujuhend ja tehingumängu materjal. Metsas juhendavad liikumismarsruuti ja mängude läbimist vahepunktid ja kontrollpunktid, mis asuvad alati enne tegevuspunkti ja sisaldavad endas vajalikku infot.

Iga rada sisaldab endas vastavat arvu mehitatud ja mehitamata mängupunkte, mille kohta on võimalik lugeda infot Öörännaku tutvustuse alt.

Raja peal asub ka joogipunkt, kust on võimalik saada vett ja sooja teed. Samuti on olemas katkestamispunktid, kust toimub transport tagasi puhketerritooriumile.

Raja lõppedes saab iga osaleja tänukirja ning parimaid autasustatakse peale kohtade välja selgitamistl. Kõikidel on võimalik enne Öörännakult lahkumist puhata puhketerritooriumil ning võimalusel pakume lisateenusena alati ka sauna, toitlustust ning majutust.

 

7. Mis kell stardivad meeskonnad Öörännakul?

Öörännaku startimisaja graafik pannakse paika registreerumise alusel. See tähendab, et esmajärjekorras lastakse rajale esimestena registreerunud meeskonnad. Sellegipoolest ei mängi rajale minemise aeg rolli mängu läbitavuse poole pealt. Kõik meeskonnad saavad sama võrdse rännaku osaliseks.

Kõige esimestena stardivad punase raja meeskonnad, seejärel sinine rada. Meeskonnad lastakse rajale väikeste vahemaadega.

Igat meeskonda teavitatakse detailse üritusel osalemise infoga peale Öörännaku registreerumise sulgemist neli päeva enne ürituse toimumist, seehulgas ka Teie meeskonna startimiskellaaeg.

 

8. Kuidas on tagatud metsas liikumise ohutus?

Metsas liikumisel, eriti öisel ajal, kaasnevad alati teatud ohud ja riskid, millega tuleb arvestada. Seetõttu on iga osaleja ise kohustunud olema teadlik teatud punktidest, mida tuleb järgida või millega tuleb arvestada. Nendest on võimalik täpsemalt lugeda Öörännaku ohutusjuhendist.

Öörännaku meeskond tagab omalt poolt Teie turvalisuse järgmiste punktidega:

  • Kõik meeskonnad peavad koosnema vähemalt kolmest liikmest. See tähendab seda, et kui ühe osalejaga peaks midagi juhtuma, saavad tema kaasvõistlejad pakkuda kiiret abi.
  • Starti lubatakse meeskonnad, kelle on ette näidata vähemalt üks laetud akuga mobiiltelefon ja töökorras taskulamp. See tagab osalejate ja korraldajate vahelise side Öörännaku ajal.
  • Igas mängupunktis on seda läbinud meeskondade nimed koos kellaaegadega kirjas. See annab eksimisohu korral korraldajatele teavet, mis ala sees Te võiksite täpsemalt asuda.
  • Öörännaku territooriumil viibib kiirabibrigaad, et tagada õnnetusjuhtumi korral kiire esmaabi.
  • Ohutusmeetmetega seoses COVID 19 levikuga on võimalik tutvuda SIIN.