Registreerimise lõpuni on jäänud

nädalat
0
0
päeva
0
0
tundi
0
0
minutit
0
0
sekundit
0
0

Uudis

Teadaanne seoses kevadise Öörännakuga!

Teadaanne seoses kevadise Öörännakuga!

18. märts 2021

Head öörännakulised! Käesolev kevad on taas esitanud väljakutseid viiruse leviku tõkestamiseks ning paraku puudutab see ka meelelahutussektorit. Tänase seisuga on keelatud kõik avalikud üritused vähemalt aprilli keskpaigani, sealjuures on eraldi välja toodud igasugused kogunemised öisel ajal 21:00-06:00.   Oleme pikalt olukorda jälginud ning püüdnud leida viise, kuidas ürituse korraldamine võimalik oleks. Siiski tuginedes ekspertide hinnangule, kus viiruse levik on senini tõusuteel, on väga tõenäoline, et taoliseid piiranguid pikendatakse. Lisaks täna kehtivate korralduste tõttu pole Öörännaku meeskonnal võimalik saavutada mai alguseks ürituse kvaliteeti, mida sooviksime. Samuti on meil esikohal kõigi osalejate tervis.   Sellest tulenevalt peame raske südamega vastu võtma otsuse, millega lükkame kevadise Öörännaku taas sügisesse. 22. Öörännaku uued kuupäevad on 18.-19. september 2021 ning see toimub Pärnumaal. Kõik, kes on tänaseks juba registreerinud ning pileti ostnud, saavad antud pääset kasutada kuni 1. maini 2022. Samuti pikendatakse käesoleval kevadel kehtivuse kaotavad kinkekaardid. Täpsem info registreerimise ümbervormistamise kohta on saadetud meeskonna esindaja e-meilile.Lisaküsimuste korral palume pöörduda e-meilil info@adasti.eu.

Uudis

Tulemused Öörännak 19.-20. september 2020

Tulemused Öörännak 19.-20. september 2020

09. oktober 2020

Õnnitleme 21. Öörännaku võitjameeskondi!   Punane rada:I koht - Mr. Pickles;  II koht - Fantastic Four; III koht - On Meil Veel Mõtteid?; Sinine rada:I koht - Unetud Rebased;  II koht - Hakuna Matata; III koht - A kus Kairi on?

Uudis

Broneeri majutus uuel Öörännakul

Broneeri majutus uuel Öörännakul

05. oktober 2020

Tutvu majutusvõimalustega Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Majutusteenuse kasutamine annab hea võimaluse pärast rännakut järgmiseks päevaks välja puhata. Öörännaku meeskondadele pakume ka üritusele sobilikumad majutuskellaajad – 16:00 - 16:00.  

Uudis

UUS ÖÖRÄNNAK PÄRNUMAAL

UUS ÖÖRÄNNAK PÄRNUMAAL

04. oktober 2020

Meil on hea meel teatada, et 4. oktoobril 2020 kell 20:00 avaneb registreerumine kevadisele Öörännakule. Uue Öörännaku rajad toovad Teid esmakordselt kaunitele Pärnumaa aladele, mis algavad Jõulumäe Tervisespordikeskusest.

Uudis

Täname kõiki osalejaid!

Täname kõiki osalejaid!

20. september 2020

Järjekordne Öörännak on selleks korraks lõppenud. Täname kõiki osalejaid tulemast ning loodame, et saime teile pakkuda meeldejääva elamuse. Öörännaku tulemused avalikustatakse 4. oktoobril 2020 koos ülevaatliku punktisüsteemiga.Ootame värskeid mõtteid ja ettepanekuid info@adasti.eu meilile. Iga tagasiside on meie jaoks väga oluline. Kõigil, kes sooviksid teistega jagada jäädvustusi Öörännaku sündmusest, paluksime pildid või lingitud failid edastada samuti info@adasti.eu meilile. Avaldame teie saadetud fotod Öörännaku kodulehel ja Facebookis.

Uudis

Öörännaku infokiri ja stardigraafik

Öörännaku infokiri ja stardigraafik

15. september 2020

Järgnevalt lingilt leiate kõik vajaliku 21. Öörännakul osalemiseks (stardigraafiku, ohutusjuhendi, mida võtta kaasa Öörännakule ning muu olulise info).

Uudis

Täname kõiki Öörännakule registreerujaid!

Täname kõiki Öörännakule registreerujaid!

10. september 2020

15. septembril saadetakse registreerimisel sisestatud meilile täpne kiri ürituse üldinfoga – kohaletulek, stardiajad, vajaminev varustus, lisavõimalused kohapeal jpm. Lisaküsimuste korral pöörduda julgelt info@adasti.eu e-meilile või telefoninumbril +372 5802 5911.

Uudis

Haabneeme kooli õpetajad Öörännakul

Haabneeme kooli õpetajad Öörännakul

10. november 2019

Öörännak paneb proovile meeskonna vaimse ja füüsilise vormi. Loe lähemalt Viimsi Teatajast.

Öörännak 20 pildigalerii

Öörännak 20 pildigalerii

12.-13. oktoober 2019

Video

ETV+ 20. Öörännakul

ETV+ 20. Öörännakul

Öised metsamatkad muutuvad Eestis üha populaarsemaks.Kohv + | 17.10.2019