Registreerimise lõpuni on jäänud

nädalat
0
0
päeva
0
0
tundi
0
0
minutit
0
0
sekundit
0
0

Uudis

Teadaanne seoses sügisese Öörännakuga!

Teadaanne seoses sügisese Öörännakuga!

12. august 2021

Hea Öörännakuline! Oleme korraldusmeeskonnaga oodanud käesolevat sügist, et üle pika aja teieni taas tuua üks meeldejääv Öörännaku elamus ning teinud kõik endast oleneva, et üritus toimuda saaks. Paraku on tänaseks kätte jõudnud situatsioon, kus olemasolevate piirangutega pole meil võimalik soovitud teenust pakkuda. Taolistes tingimustes korraldatud üritus pole elamus, mille soovime teieni tuua ning usume, et ka teie ootused erineksid pakutavast.Lisaks lähtudes tänastest Terviseameti prognoosidest, kus sügise alguseks on oodata aina suuremaid nakatumisnäitajaid, peame esikohale seadma iga osaleja heaolu ja tervise. Samuti soovime omalt poolt panuse anda elutähtsate teenuste kättesaadavusele ning loodame, et aja möödudes leitakse paremaid viise viiruse leviku takistamiseks. Eelnevalt välja toodud asjaolude tõttu peame suure kurbusega teatama, et sügisene Öörännak lükkub taas edasi.22. Öörännaku uued kuupäevad on 1.-2. oktoober 2022 ning see toimub Pärnumaal.  

Uudis

Tulemused Öörännak 19.-20. september 2020

Tulemused Öörännak 19.-20. september 2020

09. oktober 2020

Õnnitleme 21. Öörännaku võitjameeskondi!   Punane rada:I koht - Mr. Pickles;  II koht - Fantastic Four; III koht - On Meil Veel Mõtteid?; Sinine rada:I koht - Unetud Rebased;  II koht - Hakuna Matata; III koht - A kus Kairi on?

Uudis

Broneeri majutus uuel Öörännakul

Broneeri majutus uuel Öörännakul

05. oktober 2020

Tutvu majutusvõimalustega Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Majutusteenuse kasutamine annab hea võimaluse pärast rännakut järgmiseks päevaks välja puhata. Öörännaku meeskondadele pakume ka üritusele sobilikumad majutuskellaajad – 16:00 - 16:00.  

Uudis

UUS ÖÖRÄNNAK PÄRNUMAAL

UUS ÖÖRÄNNAK PÄRNUMAAL

04. oktober 2020

Meil on hea meel teatada, et 4. oktoobril 2020 kell 20:00 avaneb registreerumine kevadisele Öörännakule. Uue Öörännaku rajad toovad Teid esmakordselt kaunitele Pärnumaa aladele, mis algavad Jõulumäe Tervisespordikeskusest.

Uudis

Täname kõiki osalejaid!

Täname kõiki osalejaid!

20. september 2020

Järjekordne Öörännak on selleks korraks lõppenud. Täname kõiki osalejaid tulemast ning loodame, et saime teile pakkuda meeldejääva elamuse. Öörännaku tulemused avalikustatakse 4. oktoobril 2020 koos ülevaatliku punktisüsteemiga.Ootame värskeid mõtteid ja ettepanekuid info@adasti.eu meilile. Iga tagasiside on meie jaoks väga oluline. Kõigil, kes sooviksid teistega jagada jäädvustusi Öörännaku sündmusest, paluksime pildid või lingitud failid edastada samuti info@adasti.eu meilile. Avaldame teie saadetud fotod Öörännaku kodulehel ja Facebookis.

Uudis

Öörännaku infokiri ja stardigraafik

Öörännaku infokiri ja stardigraafik

15. september 2020

Järgnevalt lingilt leiate kõik vajaliku 21. Öörännakul osalemiseks (stardigraafiku, ohutusjuhendi, mida võtta kaasa Öörännakule ning muu olulise info).

Uudis

Täname kõiki Öörännakule registreerujaid!

Täname kõiki Öörännakule registreerujaid!

10. september 2020

15. septembril saadetakse registreerimisel sisestatud meilile täpne kiri ürituse üldinfoga – kohaletulek, stardiajad, vajaminev varustus, lisavõimalused kohapeal jpm. Lisaküsimuste korral pöörduda julgelt info@adasti.eu e-meilile või telefoninumbril +372 5802 5911.

Uudis

Haabneeme kooli õpetajad Öörännakul

Haabneeme kooli õpetajad Öörännakul

10. november 2019

Öörännak paneb proovile meeskonna vaimse ja füüsilise vormi. Loe lähemalt Viimsi Teatajast.

Öörännak 20 pildigalerii

Öörännak 20 pildigalerii

12.-13. oktoober 2019

Video

ETV+ 20. Öörännakul

ETV+ 20. Öörännakul

Öised metsamatkad muutuvad Eestis üha populaarsemaks.Kohv + | 17.10.2019